Author: r***x
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 讚讚,現在很需要用到type c的線
顏色: 藍色 | 尺寸: 1m | 1 photo(s)
Price: NT$49
Original Price: NT$50
1m
2m
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Color | Blue |
| Interface | USB-C to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Cellphone |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 60W |
| SKU | sw2403019412432927 |
Overall Rating: 4.96/5
Author: r***x
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 讚讚,現在很需要用到type c的線
顏色: 藍色 | 尺寸: 1m | 1 photo(s)
Author: c***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 商品如網路圖片,包裝妥當,商品品質可以 收納方便
顏色: 藍色 | 尺寸: 1m | 3 photo(s)
Author: g***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 送貨迅速。價格實在,物超所值送貨迅速。價格實在,物超所值
顏色: 綠色 | 尺寸: 1m | 1 photo(s)
Author: g***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 送貨迅速。價格實在,物超所值
顏色: 綠色 | 尺寸: 1m | 1 photo(s)